KONST / Litografier / Litografi 14519032
nr 1451 9032
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Litografi, Signerad, 29x20cm, yttermått inklusive ram: 44x36cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:22:20